Cześć!

 

Tu Natalia - autorka tej kropli w morzu polskiej mody niezależnej! 

 

Markę NG założyłam w 2015 roku. Na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie. Ze względu na mój styl życia, częstą konieczność przemieszczania się z miejsca do miejsca oraz słabość do spódnic postanowiłam stworzyć produkt praktyczny i użyteczny dla takich kobiet jak ja - które wybiorają ekologiczą formę transportu i nie chcą rezygowć z eleganckiego oraz kobiecego stroju. 

Zdradzę Wam dziś sekret! Pierwsi spódnicę nosili meżczyźni, ale to dopiero kobiety nadały im kształ i wdzięk. Charakterystyczna długość dla lat 50. i 60. oraz ultrakobiecy fason to znak rozpoznawczy moich projektów.

Naturalna tkanina oraz ręczne wykonanie to cechy, które wyróżniają moją markę. 100% oddychającej i higroskopijnej bawełny, z której wykonywane są spódnice pozwala
w każdej sytuacji, aktywności tj. jazda na rowerze czy spacer czuć się komfortowo. Czuwam nad każdym realizowanym zamówieniem oraz samodzielnie je pakuję wkładając w to całe swoje serce oraz wykorzystując wrodzone umiejętności. Nie korzystam z usług firm zewnętrznych, swoje produkty odszywam w zaprzyjaźnionej, krakowskiej pracowni, a opakowania samodzielnie branduję i personalizuję. To mnie odpręża i sprawia przyjemność! Swoje handmadowe zamiłowanie prezentuję również na blogu www.zadbanazawodowo.pl, który zaczęłam prowadzić jeszcze na długo przed powstaniem marki. To właśnie tam ukazywały się pierwsze projekty, które stały się bazą do tego jak dziś wygląda moja marka.

Każde 5% ze sprzedanego produktu przeznaczam na wsparcie kobiet walczących z rakiem jajnika, które zrzesza Stowarzyszenie Niebieski Motyl. Dlatego dziękujemy wszystkim tym, którzy do tej pory zakupili moje produkty, przyczyniając się do realizacji tego szczytnego celu.

 

Życzę Wam udanych zakupów!